Nech se otestovat a zjisti vše, co potřebuješ

Jsme tým zkušených lékařů a zdravotníků. Dokážeme tak uvažovat o jednotlivci v širším měřítku, nejen z pohledu sportovního, ale též z pohledu jeho aktuálního zdraví i možností jeho těla. V rámci zdravotnictví nabízíme návaznost i na jiné obory, např. spolupracujeme se špičkovým ortopedem MUDr. Petrem Zemanem, Ph.D. (lékař FC Viktoria Plzeň a české fotbalové reprezentace).

Pracujeme podle „evidence-based“ principů. Neustále sledujeme nejnovější vědecké informace o sportovní medicíně a o fyzickém zatěžování lidského těla. Zároveň sami výzkumy provádíme. Úzce spolupracujeme s Biomedicínským centrem Lékařské fakulty v Plzni (prof. Matějovič je vedoucím výzkumného programu, doc. Kroužecký i prof. Matějovič pracují jak v experimentálním tak i v klinickém výzkumu.).

O našem týmu

Návaznost i na jiné obory

Například spolupráce se špičkovým ortopedem MUDr. Petrem Zemanem.

Služby od A do Z

Poznáte nejmodernější metody a postupy v tréninkovém procesu.

100% EFEKTIVITA

S naší pomocí půjdete po cestě za svým cílem tím správným směrem.

MAXIMÁLNÍ PODPORA

Dostanete od nás podporu jako opravdový profesionál.

NAUČÍTE SE SPRÁVNĚ STRAVOVAT

Odborným vyšetřením získáte analýzu skladby vlastního těla a výživový jídelníček.

DOSÁHNETE MAXIMA

Poznáte své meze a limity. A my vám pomůžeme pokořit je.

Náš tým odborníku s praxí

Doc. MUDr. Aleš Kroužecký, Ph.D

Mnoho let se aktivně věnuje závodní cyklistice, sportovní vědě a trenérství cyklistiky se zaměřením na exaktní měření a hodnocení sportovního výkonu.

Více informací

Prof. MUDr. Martin Matějovič, Ph.D.

Současně působí jako vedoucí výzkumného programu Biomedicínského centra při LF v Plzni, je koordinátorem celofakultního výzkumného záměru.

Více informací

MUDr. Kateřina Fichtlová

Studium na Lékařské fakultě v Plzni ukončila v roce 2009 a od té doby se na část svého úvazku věnuje klinické praxi jako všeobecný praktický lékař.

Více informací

MUDr. Karel Martinek

Sportovní medicíně a zátěžové diagnostice se věnuje celý profesní život. V současné době je lékař a trenér zátěžové laboratoře.

Více informací

Jana Žídeková

Vystudovala střední zdravotní školu v Karlových Varech, v letech 1996–2001 pracovala jako zdravotní sestra na oddělení traumatologie.

Více informací

Bc. Anna Holíková

Anička je mimořádně zkušená zdravotní sestřička s velkou empatií. Vystudovala střední zdravotní školu.

Více informací
Máte zájem o konzultaci s naším odborníkem?

Kontaktujte nás emailem info@winpeaks.cz či na telefonním čísle +420 373 701 155 nebo +420 373 701 156 a domluvte si konzultaci s našimi odborníky nebo využijte náš rezervační systém.

Rezervovat termín návštěvy

Jak to u nás vypadá?